Vytváříme si svou vlastní realitu
Je spoustu zaručených cest a učení, které vás mohou dovést až k vytouženému cíli, tedy ke klidu, k moudrosti, k hojnosti všeho. Je to stejné jako s dietami. Je mnoho zaručených receptů na štíhlost, přesto je tolik lidí obézních.Možná toužíte po osvícení, tápete, zápasíte, snažíte se najít tento dar.
Provázím lidi k jejich vlastnímu pochopení osvícení. Vedu je k jejich vlastnímu JO-AHA, k jejich vlastnímu pochopení radostí života, k poznání, že pozitivní myšlení je super, když jsou schopni své pozitivní myšlenky i aplikovat ve svém životě.
Je mnoho lidí, kteří myslí pozitivně, ale jejich úsměv na tváři je jako maska v divadle. Pod úsměvem se schovává strach z nedostatku, ze zklamání, z toho, co si o nich ostatní myslí. Navenek jsou "happy a free" a někde uvnitř jejich duše trpí.
Je spousta návodů na hmotnění. Málokdo ví, že hmotní pořád, jen si to neuvědomuje. Četla jsem reakci na postoj člověka, který prostě vyjevil slovem to, že když pozitivně myslí, hmotní se krásné věci.Stačí si jen přát. Komentář rozhořčeně pravil, že je špatné si cokoliv přát, protože to je důkaz, že vám něco chybí.
Pochopila jsem ve svém životě, že vše je postupný vývoj, cesta, objevování hlubších souvislostí. Já sama doslova nutím lidi znovu snít a představovat si to, co ve svém životě chtějí zažít, co chtějí ve svém životě používat, protože se jim to líbí. Je jedno, jestli je to nový dům, nebo lepší práce, nebo všechno najednou. Vedu je k tomu z jednoho jediného důvodu. Spousta lidí, kteří hledají pomoc, vlastně ani nevědí, co chtějí, nemají žádné představy, přestali snít. Jako děti to dělaly pořád, jako dospěláci se utumovali v rozumu, který jim říká, že to stejně nemá cenu. A tak lidé jsou unavení, frustrovaní, nemocní a hledají ve své minulosti řešení své přítomnosti a spřádají svou budoucnost ve formě minulých ublížení. Dělají to nevědomě, zato velice důsledně a diví se, že jejich život je jedna velká hrouda nepohodlí.
Učím lidi snít. Učím lidi milovat sebe, protože to je cesta k bezpodmínečné lásce k druhým. Učím je milovat peníze, protože peníze nemohou za to, že je lidé nemají. Učím lidi vnímat krásné věci z pozice krásy a vedu je k tomu, aby si je dávali do svých vizí a snů, protože je úžasné být obklopen krásnými věcmi.
Pokud se člověk naučí pracovat se svou myslí tak, že mu nedělá problém vidět krásné věci bez hodnocení, kolik co stojí, pokud přijme skutečnost, že i když teď neví, jak by se to mohlo stát, i tak podporuje své záměry svou vírou, potom se jeho život změní.
Když člověk přijme tento stupeň reality a rozvíjí svůj potenciál pravdy a lásky, potom přijde rovina bytí, kdy už není potřebné snít a přát si, protože prostě ví, že hmotní pro svůj život to krásné a to, co krásné není, má vždy své řešení. Potom ví, že vše je tak, jak má být a ví, že není potřebné snít, protože své dřívější sny jsou jeho součástí v lehkosti a kráse života. Potom svou vlastní přítomnou realitou vpouští zvolené do svého života reakcí na ně.
Ano je realita, ve které není potřebné si přát, protože pouhá myšlenka pravdy a lásky vytváří sobě rovné, je však potřebné si uvědomit, že je to výsledek cesty skrze uvolnění touhy záměrného tvoření a oproštění se od strachů a negativních postojů. Je to vývoj a na této cestě sny a přání mají své místo.
Jen ještě pár vět k osvícení.
Je mnoho lidí, kteří mají zkušenost blízké smrti. Zažili nádherný stav bezpodmínečné lásky a moc se jim nechtělo vrátit se zpět. Je však málo lidí, kteří byli schopni tuto zkušenost aplikovat ve svém životě, a tak raději tento zážitek uschovali ve své mysli, jako něco, co je velice dobře zpochybnitelné. Potom jsou lidé, kteří se snažili s touto zkušeností dále pracovat, ale vlastně neví, jak dál. Jsou však lidé, kteří krok za krokem tento prožitek bezpodmínečné lásky hledají i v realitě normálního žití a pracuji na sobě a nenechávají se odradit od svého záměru. Předávají své zkušenosti z tohoto prožitku a pracují na své další cestě.
Osvícení je stav, který má v sobě každý. Je jen potřebné nechat se vést intuicí a rozvzpomínat se na nekonečnou lásku v sobě. Osvícení je jen pokračování v cestě, další otevřené dveře netušených možností...


Žádné komentáře:
Okomentovat