Svátky svátků
Prožili jsme Štědrý den
Den, který má nádech hojnosti, dětské radosti a setkávání. Někteří z nás mají štěstí a mají svou rodinu hezky pohromadě, jiní jsou smutní a truchlí za těmi, kteří během roku odešli do jiného "domů".Chci vám říct, že každý z nás má právo na svůj smutek, každý má nějaké to trápení. Věřte, že ti, kteří odešli a už je nemůžete obejmout a pohladit, by si nikdy nepřáli vaše utrpení, smutek z jejich ztráty.
Netrapte se ztrátou
Kdybyste měli možnost vnímat jejich energii, vnímali byste obrovský prostor lásky, souznění a pochopení všeho, tedy i života v tom lidském hemžení. Kdybyste vnímali jejich lásku, potom by vám každá myšlenka přinášela hluboký klid a každá vzpomínka úsměv na rtech. Jejich energie je prostě tak nádherná.Pro ty z vás, kteří se trápíte z nedostatku zájmu ostatních, máte pocit viny, prosím, osvoboďte se. Udělejte vstřícný krok, a pokud nebude přijat, není to vaše vina. Jen čas ukáže další možnosti a vy je včas zachytíte a prostě použijete.
Nové možnosti jsou na dosah
Pokud se vám nedaří v jakékoliv oblasti vašeho života, prostě si jen dejte záměr objevit nové možnosti a potom se dívejte ve svém životě, jak žijí ostatní a co by vás zajímalo. Začněte objevovat svět, stejně jako malé děti. Inspirujte se. Využijte schopnosti každého z nás objevovat nové možnosti a prostě si začněte hrát s objevováním a tvořte.Přichází rok 2016
.. a s ním nádherná možnost k novým objevům nových možností a tím i vašich nových schopností. Možná máte pocit, že neumíte nic, ale to je jen iluze.
Nezapomeňte, že ten kdo nic nezkusí, také nic nezkazí, ale také nic nezíská.
Já se obrovsky těším na objevování nových životních projektů, protože čím víc objevuji a zkouším, tím víc se raduji a těším z nových zkušeností. Zjišťuji, že mě ten nový život fakt baví. Dovolte si to také, je to moc fain.


Žádné komentáře:
Okomentovat